Seminarium Szkoleniowe 24.09.2024

Egzaminatorzy i szkoleniowcy z Oddziału Wrocławskiego SEP wzięli udział w seminarium naukowo-technicznym, które prowadził prof. Stanisław Czapp z Politechniki Gdańskiej.
Pan Profesor poruszał tematy związane z nowelizacją aktów prawnych dotyczących instalacji i sieci elektrycznych oraz problemy w instalacjach posiadających dodatkowe źródła energii elektrycznej wraz z akumulatorami energii.
Oddział Wrocławski SEP prowadzi szkolenia i egzaminy kwalifikacyjne dla osób zajmujących się eksploatacją i dozorem urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych na najwyższym poziomie, dlatego kadra szkoleniowców i egzaminatorów bierze udział w szkoleniach i seminariach, na których wymienia swoje doświadczenie i aktualizuje wiedzę.

Maciej Gwoździewicz